Spotify Premium za 5zł miesięcznie

Wpis dedykuję wszystkim znajomym, którzy jeszcze nie używają żadnej aplikacji typu Spotify, Tidal, Deezeer i podobne. Znam sporo osób, które mają pilniejsze potrzeby niż dostęp do ogromnej kolekcji muzyki a 20zł miesięcznie jest wydatkiem, na który nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić.

Jednak większość z nich, słysząc że wystarczy piątak miesięcznie zmienia zdanie. Szczególnie kiedy wypróbują konto Premium przez darmowy miesiąc i poczują różnicę. Dla mnie pierwszy miesiąc korzystania z Deezeer (to był mój pierwszy serwis tego typu) było jak wyjęcie nóg z miski z wodą i skok na główkę do oceanu. Nie mogłem się nasłuchać i jak szalony dodawałem kolejne albumy, utwory i playlisty do biblioteki. Dziś trochę mi przeszło ale nadal bez Spotify nie ruszam się z domu, jak Łamignat bez fujarki.

Przepis jest banalny i sprowadza się do tego samego do współdzielenie konta na Netflix, o którym pisałem jakiś czas temu.

  1. Zakładamy na Spotify konto rodzinne (możemy też zmienić status istniejącego konta)
  2. W panelu zarządzania naszym kontem dodajemy 5 osób (tak, trzeba je najpierw znaleźć wśród znajomych)
  3. Jedna osoba ze spółdzielni płaci 30zł miesięcznie, pięć osób oddaje jej co miesiąc po 5zł
  4. kurtyna

Jedyne o czym należy pamiętać to to, że regulamin konta rodzinnego mówi o osobach mieszkających pod jednym dachem. Moja sześcioosobowa „spółdzielnia” pod jednym dachem oczywiście nie mieszka i wszystko działa, ale radziłbym unikać zakładania wspólnoty z ludźmi bardzo rozrzuconymi geograficznie. Myślę że to samo miasto i jego okolice powinny wystarczyć aby nikt się nie przyczepił ale gwarancji żadnej dać nie mogę. Dodatkowo należy się spodziewać, że Spotify będzie uszczelniało system weryfikacji, więc korzystajcie póki jeszcze można.

Udostępnij ten wpis Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmail
Obserwuj blog Facebookgoogle_pluslinkedinrssmailFacebookgoogle_pluslinkedinrssmail